Guano Apes DIVISION

Największe forum w Polsce poświęcone zespołowi Guano Apes

www.guanoapes.pl

official polish fan club

Woodstock 2009
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Guano Apes DIVISION Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Never Born

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 4:53 pm    Temat postu: Woodstock 2009 Odpowiedz z cytatem

Łooł ogarnęłam sie to coś napiszę Very Happy

Chyba jeszcze nie wierzę w ten koncert Smile Prześwietnie było usłyszeć te wszystkie piosenki na żywo! Sandra jest w wielkiej formie. Chłopaki zresztą też.
Fajnie też, że po tylu latach zagrali akurat na Woodstocku, ta publika jest niesamowita.
Co prawda oglądałam zespół bardziej z telebimów, ale bylam zmuszona oddalić się od sceny - w tym kotle na początku nie ma powietrza!
Swietna atmosfera, a gdy Sandra zaczęła improwizować w Preety in Scarlet - szczęna mi opadła. Dennis słusznie zaznaczył, że za długo kazali nam czekać.
Najbardziej chyba zapamiętam Dick, Lords of the boards, Break the line i sing that song.
Szkoda, że nie zagrali Kumba Yo Very Happy
Mam nadzieję, że jakoś niedłuo pojawi się ten koncert w internecie, nie mówiąc już o dvd...
Coś pięknego, mam nadzieję, a raczej coś mi mówi, że to nie ostatni koncert w Polsce. Chociaż chciałabym iść na taki koncert tylko GA. Tutaj trochę wszystko było wg, planu, nie mogli zabisować więcej i pewnie musieli wybierać ustaloną ilość piosenek. No i miło byłoby stać trochę bliżej sceny oddychając.
Zdjęcia z WOŚPU : http://www.wosp.org.pl/woodstock/woodstock2009galeria/377_duza_scena_guano_apes_koncert_xv_przystanek_woodstock.html

Kamad, czekam na Twoje! Very Happy

Wróciłam i wyglądałam jakbym wyszła po tygodniu z jaskini, ciało mnie boli, nie spałam 20 pare godzin, ale nie wybaczyłabym sobie, gdybym tego nie przeżyła!

Było pięknie.

p.s. I Możdżer też był świetny, zwłaszcza, że go wcisnęli między takie kapele.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
muminek

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się, koncert swietny, cieszę się jak głupia że tam byłam:D
chce więcej, jeszcze raz xD
Sandra naprawdę świetnie zaśpiewała, wszystko było super.
czekam na halowe w Polsce:) (mam nadzieję że będą, że się na nie doczekam)

no i cieszę się że udało mi się chociaż w ostatniej chwili znaleźć wioskę, już myślałam że do was nie dotre xD

'there's the right way to do things, there's the wrong way to do things, and there's the Dillinger way to do things' - Ben Weinman

Ostatnio zmieniony przez muminek dnia Wto Sie 04, 2009 2:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Groźny

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie niezapomniany stał się bis Guano Very Happy All i wanna do i Lords of the Boards w strugach deszczu. Podczas All i wanna do Sandra prosi ludzi aby rozebrali swoje koszulki i machali nimi nad głowami... Zastanawiałem się nad tym tylko moment. I nie tylko ja. Masa ludzi posłuchała Sandrę i tańczyliśmy półnadzy aż do końca koncertu hehe to było naprawdę piękne Very Happy

Mam prośbę do Was ludzie, rejestrujcie się na oficjalnym forum GA i w temacie o Woodstocku napiszcie choćby nawet 2 zdania jak super się bawiliście w Kostrzyniu. Guanosi zaglądają na tamto forum (na pewno Henning czyta regularnie) i pewnie ucieszą się z każdej waszej wiadomości Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
marcky

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech mnie,że nie mogłem tam być,ale przeżywkę miałem ostrą,bo na onecie oglądałem "na żywo".Co za występ,co za publika,szał!
widziałem autentyczne wzruszenie Sandry i chłopaków.To było wspaniałe!Jak to szybko minęło,drugie tyle było by mało.Takiego ryku niesłyszałem nigdy,aż mi laptop trzeszczał gdy wołano na bis!Potem ten deszcz,fenomenalne zakończenie!Sto lat i podziękowanie!
Ludziska piszcie jak tam było,o waszych wrażeniach na żywo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lw23

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie koncert był również rewelacyjny, chociaż miałem straszne obawy przed nim! Od początku koncertu "poszedłem" z tłumem, ale po 2 piosenkach się troszkę cofnąłem do tyłu bo naprawdę nie było czym oddychać. Jeżeli chodzi o same piosenki to chyba zagrali wszystko co potrzeba:) Faktycznie zabrakło mi również Kumba Yo, no i myślałem jeszcze, że jak Sandra, jak wyszła na bis i zaczęła nucić It's Raining Man, to zaśpiewa Rain, ale wariactwo przy All i wanna do I lords of the boards i to jeszcze w deszczu to naprawdę niezapomniane wrażenia. No i bardzo się cieszę że zaśpiewała Never born:)) Za bardzo nie podobało mi się tylko wykonanioe Break the line, bo jakoś Sandra w nim tak trochę "piszczała". Cały prawie koncert przeskakałem i zdążyłem tylko 1,5 min filmik nakręcić, ale na necie już pełno filmików z tego koncertu, fajnie by było jak na dvd by wydali. Pojechałem na Woodstock tylko na ten koncert, 8 h pociągiem w jedną stronę, 8h w drugą, powrót w ulewie, kompletnie przemoczony, bez ciuchów na przebranie - ale warto było i powtórzyłbym to nie raz. Ta prośba Sandry odnośnie zdjęcia koszulek przez facetów też świetny pomysł, a jeszcze z jakim odezwem się spotkał. Bardzo mnie zaskoczyło, że znaczna część ludzi przyjechała właśnie po to by zobaczyć GA - po ich koncercie pochód szybko ruszył w stronę dworca. Mam nadzieję, że po takim koncercie zwiększy się szansa na to, że nagrają coś nowego. Koncert będę pamiętał chyba do końca życia, mam nadzieję, że przyjdzie mi jeszcze na nie jednym ich koncercie się bawić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena9

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 8:20 pm    Temat postu: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

CUDOWNY JEDYNY I NIEPOWTARZALNY!! SANDRA I CAŁE GUANO W ŚWIETNEJ FORMIE!!! MAM NADZIEJE ZE JAK WYJDZIE DVD Z WOODSTOCKU TO BEDZIE CAŁY KONCERT GUANO !!! I kurcze jak wyszli na bisa leje jak cholera a Sandra "... It's raining men Hallelujah"SmileSmileSmileSmile)
Niesamowite wrażenie "lords of the boards" w mega deszczu!!! WARTO!! >>GA<<<
Powrót do góry
patra16

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja powiem tylko jedno: szok, no szok Smile
FANasic

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

Również tak samo jak Wy jestem pod ogromnym wrażeniem koncertu GA. Co tu dużo mówić... po prostu - rewelacja. Szczególnie końcowe fragmenty zapadną mi w pamięci, gdy rozszalała się burza, dzięki czemu koncert zyskał dodatkowo na widowiskowości, dodało to niesamowitego klimatu.
Niezapomniany widok jak w ulewnym deszczu większość z nas - woodstockowiczów - zdjęła koszulki i zaczęła nimi machać i skakać w rytm taktów "Lords of the boards", a nawet znalazła się odważna dziewczyna, która pozbyła się stanika Wink Ach, szkoda, że nie zagrali więcej bisów, bo koncert pod koniec nabrał niesamowitych"rumieńców". Choć może to i dobrze, że pozostał mały niedosyt...

Pozdrawiam,
Piotrek
Powrót do góry
KaMaD
Site Admin - Prezes FC

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert swietny! Publika tak samo dopisala. Niektorzy moze troche za duzo poczuli mocy i tratowali wszystko co stalo im na drodze, no ale cuz Wink Byl taki power ze musielismy zlozyc transparent i wycofac sie z flaga troche do tylu. A ten deszcz na koniec dodal niezlego klimatu Smile

PS. Pozdrowienia dla wszystkich co odwiedzili nasza wioske, bez was nie byloby tak samo i wesolo!! Mam nadzieje, ze niedlugo spotkamy sie na jakims piwie.

Odpoczne chwile po Woodstocku i napisze relacje do Czech i oczywiscie Woodstocku, uzupelnie o zdjecia itp.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marta

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie byliście rozbici? ja właśnie nie trafiłam do was. ;d

a koncert piękny. klimat niesamowity, tak właściwie to nie potrafię ogarnąć słowami tego co przeżyłam, ale wy też to przeżyliście więc pewnie rozumiecie Wink
było trochę za krótko jak dla mnie to mogłabym do rana stać w tej ulewie i słuchać GA na żywo.
bardzo pozytywnie.
Powrót do góry
JeeZ

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert był poprostu fenomenalny...
Szczerze przyznam że oglądając filmiki z Rock Am Ring czy kilku innych ostatnich koncertów nieco się obawiałem o kondycję Sandry, ale bardzo mile mnie ona zaskoczyła... Świetny występ, jestem niesamowicie szczęśliwy, jeszcze nie tak dawno myślałem że już nigdy nie będzie mi dane zobaczyć ich na żywo... Niesamowite wrażenia, szkoda tylko że nie udało mi się dotrzeć do waszej wioski Wink

No, to co teraz? ZŁOTY BĄCZEK DLA GA! I jedziemy za rok! Very Happy

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Was Very Happy Ja normalnie w to nie wierze, było super.W życiu bym nie przypuszczała,że ich zobacze na żywo, w ogóle do tej pory w to nie wierze Very Happy Fakt, że na początku mnie zlekża "wywaliło" i obeszłam dookoła wszystko by znów trafić do transparentu, no ale było i tak super Very Happy Potem miałam problemy z powrotem do domu, bo pociąg Nas nie zabrał, a w drugim miałam lekki wypadek, ale nie żałuje i naprawde wciaż mi sie wydaje to tylko pięknym snem Very Happy Teraz się kuruje, bo jestem chora, obita itp Very Happy Ja również mam nadzieje, że spotkamy się, bo jesteście wspaniali Very Happy
Powrót do góry
martyna16

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żałuje, że Was nie spotkałam i nie przeżyłam koncertu z Wami, ale mam nadzieję, że będzie do tego jeszcze sporo okazji, kto tu wspomniał o halowych, po tym co Dennis powiedział...wszystko możliwe Smile halowe koncerty są o tyle lepsze, że przychodzą raczej sami fani Smile

mam takie pytanie małe, oni planują jakiś nowy album? nie trafiłam na żadne informacje na ten temat Sad
Powrót do góry
lena9

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 10:33 am    Temat postu: nowe kawałki Odpowiedz z cytatem

No własnie ktoś wie cos płytce ?
Jakie były tytuły tych dwóch nowych kawałków?
Pozdro dla wszystkich
Powrót do góry
lena9

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 11:05 am    Temat postu: Czata GA Odpowiedz z cytatem

http://czat.onet.pl/1568909,0,2,guano_apes,archiwum_dyskusji.html
Powrót do góry
Funky

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 11:22 am    Temat postu: Re: nowe kawałki Odpowiedz z cytatem

lena9 napisał:
Jakie były tytuły tych dwóch nowych kawałków?

Hives Song i All I Wanna Do Smile
Powrót do góry
lena9

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięku Funky
Powrót do góry
lena9

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet tekst znalazłam;-)
...gotta be my soul
you got me baby when you rock n roll"
To było cośSmile
Powrót do góry
KaMaD
Site Admin - Prezes FC

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec tak o nowy album pytalem Henninga. Mowil, ze trudno zlozyc nowy material z dwoch utworow i sami nie wiedza czy bedzie cos wiecej. Po zakonczeniu trasy podsumuja wszystko i zobacza co dalej bedzie z Guano Apes.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Suzie

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogladalam ten koncert z oneta. planowalam przyjechac od kad sie o nim dowiedzialam ale niestety moja systuacja finansowa na dzien dzisiejszy mi nie pozwolila sie przetransportowac z irlandii do polski Sad ale ogladalam, bylam tam z wami duchem i mysle ze byl to niesamowity koncert, zaskoczyli mnie mocno kondycja i energia, zupelnie innaczej niz na rock am ring...mysle ze teraz jak zobaczyli jak ludzie za nimi tesknili zbiora sie w koncu i nagraja nowa plyte Very Happy
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Guano Apes DIVISION Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: