Guano Apes DIVISION

Największe forum w Polsce poświęcone zespołowi Guano Apes

www.guanoapes.pl

official polish fan club

Benatska Noc - relacja

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Guano Apes DIVISION Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niekochana

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 6:31 pm    Temat postu: Benatska Noc - relacja Odpowiedz z cytatem

Jakie emocje mogą się wiązać, z czymś na co się czekało kilka lat? jaka może być reakcja kiedy nierzeczywiste staje się prawda? może to być albo radość nie do opisania, albo rozczarowanie. Rozczarowania się obawiałam oglądając filmiki z kilku ostatnich koncertów na you tubie, oczywiście biorąc poprawkę na jakość filmików. Emocje jakie towarzyszyły mi od chwili kiedy postanowiłam pojechać, poprzez etap przygotowywania się do koncertu, a potem już tylko odliczanie najpierw dni, potem minut.
Najpierw autografy, spotkanie z zespołem. I pierwsze mega pozytywne wrażenie. Mili, uśmiechnięci, zadowoleni, że nas widzą. Wierzcie, lub nie - Oni naprawdę się cieszyli z naszej obecności! Nie było fochów "wielkich gwiazd" tylko radość ze spotkania z fanami. I to jest wspaniałe uczucie kiedy Ci "wielcy" ONI się cieszą na Twój widok.
Sam koncert. Jeżeli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwośći, ja je rozdmuchuje - Sandra jest w formie, biega, skacze po scenie, a do tego fantastycznie śpiewa. I ciągle się cieszy. Chłopcy też. I grają na najwyższych obrotach. Tego się nie da opisać. Naładowanie akumulatorów, pozytywna energia. Żyć nie umierać, chcieć więcej. Mi towarzyszyła tylko pozytywne emocje, żadnego rozczarowania.
Niecierpliwie czekam na woodstok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMaD
Site Admin - Prezes FC

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caly wypad do Czech uznaje za bardzo udany. Zwlaszcza, ze udalo mi sie spotkac sam na sam z zespolem i porozmawiac Smile Duzy plus to tez, ze wkoncu poznalo sie duzo osob osobiscie nie tylko z Polski ale i calej Europy, ktorych wczesniej tylko znalo sie z oficjalnego forum. Bylo bardzo przyjaznie i wesolo. Po Woodstocku postaram sie o obszerne relacje.

Oto kilka zdjec ze spotkan itp.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sick

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja teraz napiszę trochę opóźnioną relacje od siebie. Wink
Na Woodstocku było słońce, w Czechach było błoto. Wszyscy mieli buty w tym samym kolorze - brązowym, ale to też ma swój klimat..
Przed koncertem spotkałem się z Kamadem, Groźnym i niekochaną, sterczeliśmy.. hm.. godzinę na pewno w kolejce po autografy, mimo że przyszliśmy dość wcześnie. Kupiliśmy czeskie gazety z plakatami Apesów na podpisy..
Doszło do spotkania, co minęło zdecydowanie za szybko, Henning rozradowany z bananem na twarzy :> z Sandra szybko pyknąłem zdjęcie, Stefan dumny widać było z nas fanklubu Wink a Dennis coś do mnie mówił ale nie pamiętam co.. Very Happy
Pod scenę dopchaliśmy się chwile wcześniej, tam niestety czekał na nas tłum krzyczących i piszczących fanek.. te przynajmniej znały teksty. Wink
Sam koncert był świetny. Dawali czadu, najbardziej zapamiętałem No Speech i Never Born. Przy tym pierwszym pod sceną było naprawdę ciekawie. Tłum szalał, ale bez przesady. To nie był wielki koncert więc scena też nie była wielka i Małpki były jak na dłoni.. na prawdę fajnie. I dzwiękowo też było dobrze, bo ja w każdym razie słyszałem wszystko dobrze a pod samą sceną często z dźwiękiem nie jest ok.
Nie było filmowej ulewy na koniec koncertu, Wink a mimo to wydaje mi się (po tym co czytam z opisów tego woodstocku), w Czechach na samych Apesach, było lepiej niż w Polsce. Oczywiście nie biorąc pod uwagę niepowtarzalnego nastroju Woodstocku. Smile
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Guano Apes DIVISION Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: