Guano Apes DIVISION

Największe forum w Polsce poświęcone zespołowi Guano Apes

www.guanoapes.pl

official polish fan club

Benatska Noc - dojazd

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Guano Apes DIVISION Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Groźny

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 7:36 pm    Temat postu: Benatska Noc - dojazd Odpowiedz z cytatem

Napiszcie w tym temacie jak macie zamiar dotrzeć do Małej Skały.
Pociąg, bus ? Macie wolne miejsca w aucie ? Może ktoś skorzysta z Waszej pomocy.

Kamad - jak z wyjazdem u Ciebie ? Pociągiem z Wawy do Pragi i dalej pociągiem do Małej Skały ?
Sick - jak ty jedziesz, też przez Pragę ?

Ja jadę samochodem z 3 kumplami w czwartek wieczorem.

Znalazł może ktoś jakiś środek transportu od strony Szklarskiej Poręby/ Jeleniej Góry/ Wrocławia Question

Ostatnio zmieniony przez Groźny dnia Sro Lip 22, 2009 1:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KaMaD
Site Admin - Prezes FC

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja startuje w czwartek pociagiem z Warszawy i na wieczor jestem w Pradze. W piatek popoludniu z Pragi jade pociagiem do Malej Skaly. Warto wspomniec, ze za okazaniem biletu na festiwal jest znizka 10% na czeskie koleje.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sick

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę tam razem z ojcem, kumplem i jego ojcem. Jedziemy z Krakowa samochodem / samochodami, więc nie przez Prage.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
tenar

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jadę w czwartek pociągiem z Gniezna. Przesiadka - Hradec Kralove. Na miejscu będę jakoś po południu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
niekochana

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli ktoś jest zainteresowany wyjazdem w sobote z samego rana, z wrocławia, to mam dwa miejsca w aucie wolne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Guano Apes DIVISION Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: