Guano Apes DIVISION

Największe forum w Polsce poświęcone zespołowi Guano Apes

www.guanoapes.pl

official polish fan club

Wyjazd 2009 na koncert Guano Apes - Benatska Noc
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Guano Apes DIVISION Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KaMaD
Site Admin - Prezes FC

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co sie orientuje to wiekszosc pod namiotami.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tenar

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! A już się bałam że będę sama Smile. To teraz tylko pozostaje sprawa zbiórki/integracji na miejscu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KaMaD
Site Admin - Prezes FC

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz fan club dostal oficjalna akredytacje prasowa na Benatska Noc 2009. W zwiazku z tym mam mozliwosc do woli fotografowania, przeprowadzania wywiadow itp. W zwiazku z tym jesli macie ciekawe pytania do Guano Apes to piszcie smialo, wybierzemy najlepsze, a ja przeprowadze wywiad. Czasu niestety malo, bo juz jutro wyjezdzam, wiec czekam na propozycje.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Groźny

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjeżdżam z kumplami jutro o 20 na miejscu będziemy bardzo wcześnie w piątek rano.
Poniżej moja flaga, jeśli zobaczycie ją wiszącą na namiocie albo kogoś trzymającego ją w rękach to zagadajcie Very Happy

Kamad kilka pytań, które wpadły mi do głowy. Może któreś wybierzesz.

- Czy by się zgodzili na woodstockowe DVD albo czy podpisali umowę na wykorzystanie ich piosenek na jakiejś oficjalnej woodstockowej publikacji? (słyszałem, że w planach jest wydanie składanki z nagranymi na żywo na Woodstocku kawałkami od najlepszych tegorocznych wykonawców, ciekawe czy GA też na tym będzie). Czy jeśli wygraliby 'złotego bączka' przyjadą ponownie?
- Czy wpadają czasami prywatnie do Polski ? Jakie ciekawe miejsca odwiedzili, czy zostali rozpoznani.
- Kiedy wpadli na pomysł reaktywacji ? Jak w czasie wspólnych prób powstały 2 nowe kawałki.
- Nowa płyta, trasa klubowa na jesień, plany na przyszłość - Standard questions Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KaMaD
Site Admin - Prezes FC

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Groźny napisał:
Kamad kilka pytań, które wpadły mi do głowy. Może któreś wybierzesz.

- Czy by się zgodzili na woodstockowe DVD albo czy podpisali umowę na wykorzystanie ich piosenek na jakiejś oficjalnej woodstockowej publikacji? (słyszałem, że w planach jest wydanie składanki z nagranymi na żywo na Woodstocku kawałkami od najlepszych tegorocznych wykonawców, ciekawe czy GA też na tym będzie). Czy jeśli wygraliby 'złotego bączka' przyjadą ponownie?
- Czy wpadają czasami prywatnie do Polski ? Jakie ciekawe miejsca odwiedzili, czy zostali rozpoznani.
- Kiedy wpadli na pomysł reaktywacji ? Jak w czasie wspólnych prób powstały 2 nowe kawałki.
- Nowa płyta, trasa klubowa na jesień, plany na przyszłość - Standard questions Very Happy

Na czesc z nich odrazu pozwole sobie odpowiedziec jesli nie masz nic przeciwko Smile

- Jesli godza sie na wystep na Woodstock'u godza sie rowniez na ewentualna publikacje na DVD (ale warto spytac czy juz rozmawiali z nimi o DVD). Wytwornia plytowa "Akuratow" nie zezwolila na taka publikacje i zespol musial sie wycofac z koncertu na Woodstock'u.

- Pomysl na reaktywacje? - W grudniu 2008 roku, a dokladniej Sandra miala problemy ze znalezieniem basisty na swoje koncerty solo. Byl jeden gosc ale jak doszlo do konkretow to sie wycofal. No i w grudniu wyszedl Stefan z inicjatywa, ze on zagra na jej koncertach na basie jesli ona zgodzi sie wystapic z zespolem jako Guano Apes podczas letniej trasy. Poszli na uklad no i w ciagu tych prob i negocjacji zrodzily sie 2 piosenki
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Guano Apes DIVISION Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: