Guano Apes DIVISION

Największe forum w Polsce poświęcone zespołowi Guano Apes

www.guanoapes.pl

official polish fan club

Guano Apes na Woodstock 2009, kto chetny ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Guano Apes DIVISION Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KaMaD
Site Admin - Prezes FC

PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam a bylas kiedys w Kostrzynie Wink? Trudno tam o jakis pub i wszystko daleko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sam

PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłam ;p ale można coś zorganizować stabilniejszego ;]
jak czegoś się wywiem to dam znać ;] konkretniej podzwonię do oficjalnych źródeł. chyba najlepiej się zapytać ich menagera, czy w ogóle after party wchodzi w grę, tj zrobiła Bułgaria. pubik i ok ;] chyba, że organizatorzy coś zapewnią? można się zrzucić nawet ;]
KaMaD
Site Admin - Prezes FC

PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustalane jest spotkanie na polu namiotowym i nie robmy chaosu. Dziekuje za wysluchanie, jestem w porozumieniu z organizatorami Woodstocku i wiem na czym stoimy jako oficjalny FC.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
STIGI
Moderator forum

PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie jak KaMaD latwi jako oficjalny FC to juz nie ma co krecic, kazdy po swojemu

"posiadam wiarę w niemożliwą moc"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lika101

PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... fajnie by było jakby udało się zorganizować jakieś spotkanie z zespołem :] tak wogóle to będzie to mój pierwszy raz na ich koncercie Very Happy wybiera się może ktoś z Was dopiero 2 sierpnia? a jeszcze fajniej jakby ktoś wracał z nocy na 3 albo w poniedziałek rano... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Harda

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najprawdopodobniej pojadę dopiero w niedzielę i wrócę pierwszym pociagiem, jako że nie chce mi się dźwigać namiotu ;] Możemy jechać razem jeśli chcesz Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gordito

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jadę z wawy 2 sierpnia rano autem:] Mam dwa miejsca wolne, więc jak ktoś reflektuje..

Wracamy albo w nocy po koncercie (co jest mało prawdopodobne, chyba że dam radę przejechać te 1000 km w jedną dobę:p), albo 3 sierpnia rano.
Koszt jeżeli ktoś by jechał w obie strony około 70-80 zł (więcej nie, może troszkę mniej). Jeżeli ktoś chętny, to dzwonić albo pisać na mój numer tel 501016720

Dawid
Powrót do góry
lika101

PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to super Very Happy to jak Harda, może wybierzemy się z Gordito? nawet taniej niż pociągiem wyjdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
marta

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie planujecie rozbić wioskę ?
ja co prawda rozbijam się osobno, co nie zmienia faktu, że bardzo chętnie wpadnę w odwiedziny Wink na polu będę od 29 lipca, wieczorem. Very Happy
Powrót do góry
Gordito

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iika, podałem wszystko w poście wcześniej, jak ktoś chętny, to walić bezpośrednio do mnie na telefon (wystarczy sms, nawet sam mogę oddzwonić), bo siedzę teraz w miejscu gdzie nie codziennie mam czas usiąść do internetu.
Powrót do góry
szyyy

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam fanów :] Napisałam smsa pod numer 501016720 do Gordito, ale niestety nie dostałam odpowiedzi. Zależy mi bardzo na koncercie Guano Apes i mam takie pytanie - czy ta oferta jest jeszcze aktualna?
patra16

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z naverborn jade jutro rano Very Happy i kurde jeszce zgubila mi sie koszulka Guano ;(;(
martyna16

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj działo się i to sporo, słowa Dennisa chyba nie pozostawiają wątpliwości, że będą nas odwiedzać w najbliższej przyszłości, Sandra wymiatała, robiła z publiką to co chciała, niestety musiałam to wszystko z odległości około 100-150 m, gdyż przy scenie zostałam prawie zmiażdzona na samym początku, aha, w ogóle widziałam pare osób w kozulkach Guano, ale wstydziłam się zagadać Embarassed no i widziałam też transparent fanclubu, który jednak po jakimś czasie zniknął?

Niesamowite przeżycie, chcę jeszcze! końcówka koncertu z LOTB w lejącym deszczu...coś nie do opisania Smile Smile Co tu dużo mówić, Jurek, dziękujemy!

No ale gdzie Wy wszyscy jesteście? Nie mówcie, że utknęliście w woodstockowych pociągach. Very Happy
Powrót do góry
KaMaD
Site Admin - Prezes FC

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byl taki mlyn, ze trudno bylo dlugo utrzymac transparent, wiec po jednym utworze zostal zlozony a z flaga przesunelismy sie w bardziej neutralne miejsce, czyli pod prawa wierze z kamera. Niedlugo wieksza relacja na stronie. Zapraszam do obejrzenia zdjec w watku na temat wioski.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Guano Apes DIVISION Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: